27 września 2012
  • 534
by misza

SKB "Czarni" zorganizował dla naszych młodych adeptów sztuki pięściarstwa obóz sportowo rekreacyjny, który odbył się w dniach od 28.08.2012r. do 02.09.2012 r. w Rowach.

Opiekunem, trenerem w jednej osobie był nasz długoletni trener Jerzy Walczuk. Zawodniczki i zawodnicy wraz z trenerem mieszkali w domkach czteropokojowych dobrze przygotowanych do przyjęcia sportowców. Posiłki przygotowywał dla nas człowiek pochodzący z Zakopanego w restauracji "U Górala. Z komentarzy trenera Walczuka oraz uczestników obozu posiłki były bardzo smaczne i zdecydowanie wystarczające dla zawodniczek i zawodników, którzy mają większe zapotrzebowanie na energie niż ich rówieśnicy. Codzienne treningi z trenerem Walczukiem poznawania tajników pięściarstwa zawodniczki i zawodnicy wykonywali z dużą pasją, zaangażowaniem oraz dyscypliną sportową. Poza codziennymi treningami nasi adepci sztuki pięściarstwa podziwiali przepiękne okolice Rowów poprzez wycieczki rowerowe oraz wędrówki piesze. Zawodniczki i zawodnicy na obozie sportowo- rekreacyjnym w Rowach zostali objęci Ogólnopolską Kampanią "Zachowaj trzeźwy umysł". W dniu dniu  30.08.2012 r. odwiedzili nasze zgrupowanie Prezes klubu Pan Adach Kazimierz, wiceprezes klubu Janusz Minda oraz nasz przyjaciel klubu Pan Zbigniew Zubel, który w sposób bardzo przyjacielski oraz zrozumiały dla naszych młodych uczestników obozu sportowo – rekreacyjnego wygłosił prelekcję na temat negatywnych skutków spożywania alkoholu i innych używek.  Najlepszym dopingiem dla naszych członków SKB"Czarni" jest; dyscyplina sportowa, systematyczność uczęszczania na treningi, dobre wyniki w szkole, szanowanie siebie jako człowieka i sportowca, poszanowanie rodziców i ludzi z którymi stykają się na co dzień. Spotkanie z Psychologiem Panem Zbigniewem Zublem oraz Zarządem uwieńczyło wspólnie zorganizowane ognisko wraz z pieczeniem kiełbasek.Podczas wspólnego ogniska wręczyliśmy zawodniczką oraz zawodnikom pamiątkowe dyplomy z uczestnictwa w Ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł.

SKB "Czarni" serdecznie dziękują rodzicom sportowców, którzy pomogli w transporcie dzieci do Rowów jak również wspierali swoje pociechy odwiedzając ich w Rowach. Dziękujemy