14 maja 2026
  • 70
by misza

SKB Energa Czarni rywalizowali z Fight Club Koszalin podczas XXI Turnieju im. Aleksego Antkiewicza, dostarczając kibicom wielu emocjonujących walk i sportowych emocji. Na ringu pojawili się zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i młodzi pięściarze przygotowujący się do kolejnych ważnych startów.Publiczność mogła oglądać pojedynki na wysokim poziomie oraz występy zawodników uznawanych za jednych z najlepszych w kraju. Stoczono 9 punktowanych pojedynków, a o zwycięstwie Fight Club Koszalin zadecydowała ostatnia walka.